niedziela, 11 października 2015

No i pozamiatane

Koniec wieńczy dzieło. Takim końcem dla III Marszu na Orientację "Warownia 2015" będzie, a właściwie już jest, protokół końcowy zawodów. Żeby wprowadzić pewien twórczy chaos i wywołać stany nerwicowe wśród uczestników informacje na temat zawodów były rozpraszane między tę stronę, stronę fb wydarzenia, a także stronę Pomorskiej Komisji Imprez na Orientację. Na stronie PKInO ukazywało się stosunkowo najmniej "świeżynek", więc żeby ta strona nie poczuła się pokrzywdzona protokół końcowy zamieściliśmy właśnie na niej i nigdzie indziej... Oto link: http://pkino.gdansk.pttk.pl/index.php?readmore=264
A tak naprawdę chodziło o to, że na swoim komputerze domowym mam zainstalowany system operacyjny pamiętający jeszcze czasy biblijnego potopu, Windows 2000. Nie działa mi tu Google Drive czy Google Disc (w ogóle nic tu prawie nie działa), wskutek czego nie mogę na bloga wrzucać plików w formacie .pdf. Stąd konieczność wrzucenia protokołu na stronę PKInO, bo inaczej niż w pdf takiego protokołu nie wyobrażałem sobie skonstruować.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i do zobaczenia na kolejnych InO w regionie! Może zobaczymy się na Harpaganie, a może gdzie indziej. Gdzie tam kogo oczy poniosą.